MILORD MEATS - NATURALNIE NAJLEPSZE PRZYSMAKI

 SUSZONE BIAŁE MIĘSA 

Grupa ta skupia drób oraz królika. Dwa najpopularniejsze mięsa ze względu na najniższą zawartość tłuszczu - kurczak oraz indyk  i dwa nieco bardziej tłuste, tj. kaczka i gęś. Dopełnieniem grupy jest królik, który dla wielu psów z problemem alergii jest jedyną mięsną alternatywą.

 

 

 

 

PRZYSMAKI MILORD MEATS 

GRYZAKI MILORD MEATS

  • Linia MILORD MEATS to przysmaki dla psów, produkowane w 100% z naturalnego mięsa. Na jeden kilogram suszonego mięsa składa się od 3 do 4 kilogramów surowego mięsa. Przysmaki produkujemy z całych kawałków mięsa, bez dodatku konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i aromatów. 

  • Mięso poddawane jest suszeniu ciepłym powietrzem w obiegu zamkniętym w niskich temperaturach, dzięki czemu mięso nie traci wartości odżywczych. Zastosowany odpowiedni proces suszenia zapewnia przysmakom całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne.

  • Stawiamy na mięsa pochodzenia polskiego, co nie udaje się jedynie w przypadku ryb i owoców morza. Staramy się, aby nasze przysmaki miały regularne i powtarzalne kształty, a do suszenia trafiało jedynie mięso mięśniowe, w trakcie przygotowania starannie oddzielając od niego tłuszcz.

  • Suszone mięso doskonale czyści kamień nazębny, wzmacnia dziąsła i likwiduje przykry zapach jamy ustnej. Produkty są całkowicie przyswajalne, zdrowe i bezpieczne dla psów w każdym wieku.

  • Optymalna zawartość tłuszczu (przysmaki zawierają jedynie tłuszcz będący nierozłączną częścią mięsa mięśniowego) i włókna surowego sprawia, iż przysmak jest idealny dla psów z nadwagą i wrażliwym układem pokarmowym. Z uwagi na bardzo wysoką zawartość białka przysmaki znajdują również zastosowanie jako karma uzupełniająca.

  • Nasze produkty cechuje bardzo wysoka zawartość białka oraz witamin A, E i D3, które wspomagają metabolizm i wzmacniają kości.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl