SUSZONE BIAŁE MIĘSA 

Grupa ta skupia drób oraz królika. Dwa najpopularniejsze mięsa ze względu na najniższą zawartość tłuszczu - kurczak oraz indyk  i dwa nieco bardziej tłuste, tj. kaczka i gęś. Dopełnieniem grupy jest królik, który dla wielu psów z problemem alergii jest jedyną mięsną alternatywą.

 

 

 

 

Czworonogi spożywają różne produkty pochodzenia zwierzęcego. Czasem z różnych względów weterynarz może polecić spożywanie tylko określonego rodzaju. Niekiedy pupile po prostu mają własne upodobania, które w dużej mierze dyktują ich codzienną dietę. Wszystkim zainteresowanym proponujemy naturalne przysmaki dla psów z mięsa białego. Kaczka, kurczak, indyk, gęsina, a może królik? Wybierz ulubione smaczki Twojego kanapowca i złóż zamówienie w naszym sklepie online!

Milord – naturalne przysmaki dla psa z białego mięsa suszonego

Znajdziesz u nas kolejne ulubione smaczki dla Twojego czworonoga bez względu na to, czy Twój pupil preferuje dodatki:

  • w paskach
  • w kawałkach
  • w płatach

Wszystkie kawałki są starannie dobierane i ręcznie krojone. Jest to wspaniała karma uzupełniająca. Zamawiając nasze wyroby, otrzymujesz podzielne smakołyki, które są nie tylko idealną przekąską, ale również popularnym elementem stosowanym podczas treningu, kiedy podawane są w ramach nagrody. Nasze smaczki są całkowicie naturalne i nie zawierają gliceryny czy konserwantów oraz wzmacniaczy smaku i aromatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl