MILORD CHEW TOYS - NATURALNIE NAJLEPSZE GRYZAKI
SUSZONE GRYZAKI DLA PSA

Linia MILORD CHEW TOYS to naturalne gryzaki dla psów. W naszej ofercie dostępne są gryzaki o różnych stopniach twardości - każdy piesek znajdzie coś dla siebie.

Chcesz urozmaicić dietę pupila w zdrową żywność, szukasz naturalnych przysmaków, a może chcesz zamówić nową zabawkę dla psa? Gryzaki, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego to połączenie wszystkich tych produktów. Naturalne, zdrowe i ekologiczne smaczki, które cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli psów, dostępne są w wielu wariantach. Odkryj naszą pełną ofertę!

PRZEŁYKI WOŁOWE - SUSZONE GRYZAKI DLA PSA PRZEŁYKI WOŁOWE - SUSZONE GRYZAKI DLA PSA
Producent: Milord
Cena:

16,99 zł

zobacz więcej
ŻWACZE JAGNIĘCE - SUSZONE GRYZAKI DLA PSA ŻWACZE JAGNIĘCE - SUSZONE GRYZAKI DLA PSA
Producent: Milord
Cena:

19,99 zł

zobacz więcej
INDYCZE SZYJE - SUSZONE GRYZAKI DLA PSA INDYCZE SZYJE - SUSZONE GRYZAKI DLA PSA
Producent: Milord
Cena:

17,99 zł

zobacz więcej
SERCA WOŁOWE - SUSZONE PRZYSMAKI DLA PSA SERCA WOŁOWE - SUSZONE PRZYSMAKI DLA PSA
Producent: Milord
Cena:

18,99 zł

zobacz więcej
JELITA WOŁOWE - SUSZONE GRYZAKI DLA PSA JELITA WOŁOWE - SUSZONE GRYZAKI DLA PSA
Producent: Milord
Cena:

18,99 zł

zobacz więcej

GRYZAKI MILORD 

MILORD CHEW TOYS

 • Linia MILORD CHEW TOYS to gryzaki dla psów, produkowane w 100% z naturalnych podrobów i elementów, takich jak np. skóry. Gryzaki są suszone ciepłym powietrzem bez dodatku konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i aromatów. 
 • Gryzaki poddawane jest suszeniu ciepłym powietrzem w obiegu zamkniętym w niskich temperaturach, dzięki czemu mięso nie traci wartości odżywczych. Zastosowany odpowiedni proces suszenia zapewnia przysmakom całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne.

 • Twarde gryzaki doskonale czyszczą kamień nazębny, wzmacniają dziąsła i pomagają redukować przykry zapach z jamy ustnej. Produkty są całkowicie przyswajalne, zdrowe i bezpieczne dla psów w każdym wieku. 

Naturalne gryzaki dla psa – pyszne smaczki i zabawa dla Twojego pupila

Jesteśmy przekonani, że nasze specjały posmakują Twojemu czworonogowi. Twarde smaczki pozwalają rozładować nadmiar energii podczas żucia. Naturalne gryzaki dla psa to doskonała nagroda, sposób na nudę oraz swego rodzaju psia szczoteczka do zębów. Żując twarde przysmaki, pupil pozbywa się płytki nazębnej, która w innym przypadku mogłaby zamienić się w niebezpieczny dla zdrowia kamień nazębny. W naszym asortymencie znajdziesz przeróżne gryzaki dla psów. Oferujemy m.in.:

 • poroże jeleń, łoś (soft, hard; przecięte oraz pełne)
 • indyk, cielęcina, kurczak, wołowina wieprzowina, w płatach
 • skóra dzika, jelenia, wołowa, wieprzowa, królicza, sarny
 • kacze i indycze szyje
 • przełyki wołowe
 • śliniaki wołowe
 • uszy królicze (z futrem i bez futra)
 • żwacze wołowe, jagnięce
 • ścięgna, krtanie, tchawice, płuca, jądra, jelita, ogony, penisy, ścięgna, uszy wołowe
 • kości jagnięce, z jelenia

Znajdziesz u nas zarówno mniejsze i dość miękkie smaczki, jak i duże i bardzo twarde wyroby. Dzięki temu bez względu na to, czy Twój czworonożny przyjaciel należy do małej rasy, czy do dużej, w Milord znajdziesz odpowiednie smakołyki dopasowane do jego wielkości oraz indywidualnych upodobań. Wszystkie oferowane przez nas gryzaki dla psów są pochodzenia naturalnego, dzięki czemu stanowią zdrową przekąskę dla Twojego pupila. Nie musisz się martwić o pochodzenie naszych wyrobów. Każdy z nich jest starannie wyselekcjonowany i produkowany w Polsce, pod nadzorem inspekcji weterynaryjnej. Spraw swojemu pupilowi smaczny kąsek i zabawkę oraz zadbaj o jego higienę jamy ustnej i złóż zamówienie w naszym sklepie online już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl