POROŻA JELENIA i ŁOPATY ŁOSIA - doskonale ścierają kamień nazębny. Są zdrowymi gryzakami dla psów, których rozpracowanie z pewnością zajmie im sporo czasu. Są to najtwardsze z gryzaków, a więc przy ich wyborze należy  dobrać odpowiedni rozmiar i strukturę, tak by był odpowiedni dla konkretnego psa. Ich zaletami jest wysoka zawartość dobrze przyswajalnego szpiku oraz to, że nie pękają jak kości, a więc są od nich stosunkowo bardziej bezpieczne. Poroża w naszej ofercie pochodzą wyłącznie ze zrzutów z polskich lasów.

 

  • Linia MILORD CHEW TOYS to gryzaki dla psów, produkowane w 100% z naturalnych podrobów i elementów, takich jak np. skóry. Gryzaki są suszone ciepłym powietrzem bez dodatku konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i aromatów. 
  • Gryzaki poddawane jest suszeniu ciepłym powietrzem w obiegu zamkniętym w niskich temperaturach, dzięki czemu mięso nie traci wartości odżywczych. Zastosowany odpowiedni proces suszenia zapewnia przysmakom całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne.

  • Twarde gryzaki doskonale czyszczą kamień nazębny, wzmacniają dziąsła i pomagają redukować przykry zapach z jamy ustnej. Produkty są całkowicie przyswajalne, zdrowe i bezpieczne dla psów w każdym wieku. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl